Kleje poliuretanowe

kleje poliuretanowe

Jesteś w trakcie remontu lub planujesz naprawy armatury? Postaw na kleje poliuretanowe. Elastyczna formuła kleju oraz duża odporność na czynniki mechaniczne gwarantują trwałe i skuteczne klejenie.

Kleje rozpuszczalnikowe

kleje rozpuszczalnikowe

Kleje rozpuszczalnikowe to idealne rozwiązanie gdy planujesz montować podłogę z paneli. Ich szczególne właściwości sprawiają że spoiwo ogranicza pracę podłogi na stykach elementów.

Klej do materiału

klej do materiału

Czy wiesz jak prawidłowo kleić tkaniny? Aby otrzymać optymalny efekt, Klej najlepiej nakładać miękkim pędzlem, a po 10 min tkaninę delikatnie wygładzić żelazkiem.

Kleje rozpuszczalnikowe

 

kleje rozpuszczalnikowe

Dostępne w asortymencie Glue Market kleje rozpuszczalnikowe to obowiązkowe wyposażenie w różnego typu naprawach i remontach.
Wyprodukowane na bazie wody lub alkoholu idealnie sprawdzają się do łączenia powierzchni drewnianych, korka, pcv. Mozna je stosować nie tylko wewnątrz domu ale też na zewnątrz budynku, min. do montażu rur.
 

Wszelkie naprawy wyposażenia w domu jak stolarki okiennej czy sanitariatu łazienkowego stają się niezwykle proste i skuteczne. Super wygodne użycie oraz krótki czas schnięcia sprawiają że kleje tego typu mają uniwersalne zastosowanie.