Kleje poliuretanowe

kleje poliuretanowe

Jesteś w trakcie remontu lub planujesz naprawy armatury? Postaw na kleje poliuretanowe. Elastyczna formuła kleju oraz duża odporność na czynniki mechaniczne gwarantują trwałe i skuteczne klejenie.

Kleje rozpuszczalnikowe

kleje rozpuszczalnikowe

Kleje rozpuszczalnikowe to idealne rozwiązanie gdy planujesz montować podłogę z paneli. Ich szczególne właściwości sprawiają że spoiwo ogranicza pracę podłogi na stykach elementów.

Klej do materiału

klej do materiału

Czy wiesz jak prawidłowo kleić tkaniny? Aby otrzymać optymalny efekt, Klej najlepiej nakładać miękkim pędzlem, a po 10 min tkaninę delikatnie wygładzić żelazkiem.

Kleje poliuretanowe

 

kleje poliuretanowe

Nasze kleje poliuretanowe to idealne rozwiązanie podczas remontu domu czy napraw. Produkty te odnaczają się wyjątkową przyczepnością do podłoża, niezależnie od struktury klejonych nawierzchni. Doskonale nadają sie do klejenia płyt z kartongipsu, elementów drewnianych czy PCV. Odpowiednio do potrzeb zapewniamy kleje w formie spreyu, lub w tubie . Po niezwykle wygodnej aplikacji kleju substancja zmienia się w piankę, która wypełnia nierówności.

Wstępny czas schnięcia kleju poliuretanowego jest szczególnie krótki – do obróbki mozna przystąpić juz po niespełna godzinie. Utwardzony klej jest po wyschnięciu i obróbce odporny na wszelkie warunki pogodowe oraz oddziaływanie wilgoci.